משלבים תקשורת בקרה וביטחון
מספרנו החדש : 077-2715330
 
|
תנאי שימוש
|
צור קשר
|
English
חדירת Wireless Network לארגונים גדולים ובינוניים
Wireless Network
במציאות היומיומית קשה לדמיין את ניהול ותפעול הארגון ללא פתרונות רשתות תקשורת באמצעות Wireless Network. רשתות תקשורת אלחוטיות אפשרו ומאפשרות לארגונים יכולות וחופש פעולה כפי שלא היה קיים מעולם, ללא ספק ה- Wireless מהווה פתרון תשתיתי חשוב ביותר וכזה שמספק יתרונות לארגונים בכל היבט בו בוחנים זאת.
 
תשתיות תקשורת מחשבים ארגוניות בעידן האלחוטי

תחום תשתיות תקשורת מחשבים הפך במרוצת השנים להיות תחום בעל חשיבות מכרעת לארגונים רבים מכל הגדלים והסוגים. ההשקעה והשמירה על נכסי התקשורת והטכנולוגיה בארגון הינן משימות בעלות חשיבות מכרעת לתפעול השוטף של הארגון וכמובן של התוצאות הארגוניות.
 
 
הטכנולוגיה של פתרונות רשתות תקשורת והתשתיות השונות בתחום כיום מאפשרת מגוון אין סופי של אפשרויות ויכולות.  Wireless Network הינו תחום אשר חדר בצורה משמעותית לארגונים מכל המגזרים בשל היתרונות המהותיים של תשתיות תקשורת מחשבים אשר מושתתות על הפתרון האלחוטי של ה- Wireless Network.
 
העידן האלחוטי ניכר בכל מקום בחיינו הפרטיים והארגוניים על כל היכולות המשתמעות מכך, החל מהטלפון הנייד שנמצא בכיסנו ומאפשר קבלת מיילים בכל מקום ועד גישה לאינטרנט מכל מקום במשרד. התקנת Wireless Network בארגונים גדולים ובינוניים היא כיום הכרח בדיוק כפי שהאינטרנט עצמה ותחומי קישוריות נוספים מהווים הכרח של פתרונות רשתות תקשורת והתנהלות כללית של הארגון.
 
המשמעות הטכנית של Wireless על ארגונים גדולים ובינוניים
 
פתרונות אלחוט מתקדמים נמצאים כיום בשימוש רחב ביותר בקרב ארגונים גדולים ובינוניים, חדירת Wireless Network בקנה מידה גדול אל ארגונים רבים אפשרה לחסוך הוצאות רבות הן באופן ישיר והן באופן עקיף בשל ייעול מערכי התפעול השונים. כאשר מדובר על פתרונות רשתות תקשורת ותשתיות תקשורת מחשבים מההיבט של Wireless מדובר על הרבה מעבר להקמת רשת אלחוטית שתספק אינטרנט לכלל מחשבי הארגון ולמכשירים ניידים אחרים.
 
מבחינה טכנית, הקמת Wireless Network בארגונים גדולים ובינוניים, שכוללים עשרות, מאות ואף אלפים של יחידות מחשבים, מכשירים ניידים, מערכות טכנולוגיות רבות ותשתיות תקשורת מרוחקות, מצריכה היערכות ומקצועיות ללא פשרות על מנת לקבל תוצאות אידיאליות והחזר אמיתי על ההשקעה.

הקמת התשתית בארגון מחייבת ביצוע סקר מקיף באתר הרלבנטי, בניית תכנית עבודה והתייעצויות מול הארגון לגבי צרכיו ושלב סופי של יישום טכנולוגי של מערך אלחוטי מקיף. פיתרון זה מאפשר קישוריות מלאה בין כלל תשתיות תקשורת מחשבים בארגון, חיבור אינטרנט בכל מקום בשטח הארגון ללא פריסת תשתית יקרה ומסובכת, שמירה מירבית על כל נושא אבטחת המידע וביטחון הרשת. באופן כללי ארגון לפני יישום Wireless Network ואחריו הוא ארגון המתנהל בצורה שונה לחלוטין כאשר התפוקה, הנוחות והיעילות עולות משמעותית לאחר הקמת התשתית האלחוטית.
 
בינת יישום מערכות מציעה פתרונות אלחוט מתקדמים החל מביצוע סקר אתר , ייעוץ, תכנון ויישום הטכנולוגיה בחצר הלקוח, בהתאם לצרכיו ולסביבת העבודה. ניסיונה העשיר והמוכח של בינת יישום מערכות בתחום תשתיות התקשורת יחד עם תחום האלחוט מאפשרים פתרון כולל תחת קורת גג אחת החל בתשתיות התקשורת ועד קישוריות אלחוטיות מלאה כפרויקט Turn Key.
 
בינת יישום מערכות חוברת לחברת האחות בינת תקשורת מחשבים ויחד אנו משלבים את הפתרונות החדשניים ביותר של היצרנים המובילים בתחום הציוד האלחוטי ואת תשתית התקשורת האיכותית והמתקדמת.

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו אלינו באמצעות טופס "צור קשר"


הדפסת סלשלח עמוד
שלח לחבר סגור חלון
*שם החבר:
*דוא"ל:
*שמי:
*דוא"ל שלי:
*הודעה:
נקה