משלבים תקשורת בקרה וביטחון
מספרנו החדש : 077-2715330
 
|
תנאי שימוש
|
צור קשר
|
English
ניהול הרשאות כניסה באמצעות מערכות בקרה ובידוק ניידות

במציאות של ימינו ארגונים רבים נזקקים לשירותי בקרת כניסה ומערכות בקרה אשר יהיו ניידים ונוחים לשימוש גם שלא בתנאי המסגרת הרגילים, זאת כמובן ללא התפשרות על איכות הבידוק והבקרה ושמירה על כנולוגיות מתקדמות המבטיחות תוצאות טובות בהתאם לצורך ובזמן אמת. חשיבות הבקרה על הנכנסים לאזורים מסוימים בארגון או אנשים העוברים בין קומות ואל מתחמים שונים היא כמובן קריטית מבחינות רבות החל בביטחון מידע ועד לוחמה בטרור.

מטרות ויכולות של מערכת בקרה ובידוק ניידת

פתרון מערכת בקרה לניהול הרשאות, בידוק ואימות נבדקים כולל שילוב של תוכנה, אמצעים טכנולוגיים פיזיים ושילוב אינטגרטיבי ביניהם היוצר רמת שירות ואמינות גבוהות במיוחד. המטרות של מערכות בקרה אלו משתנות על פי הצרכים של כל ארגון או גוף מפעיל. באופן כללי מדובר על אימות נבדקים בכניסה למתחמים מסוימים, מרכיב בהליכי בידוק בטחוני כלשהו, לוודא כי רק מורשים נכנסים לשטח או מתחם מסוים, אמצעי לניטור תנועות אל והחוצה מאזורים וכדומה. כל זאת תוך מתן פתרון אמיתי ואיכותי של ניידות ומודולאריות.

היכולות של מערכות בידוק ובקרה אלו מרובות ונקבעות על פי טיב הטכנולוגיה והשילוב בין תוכנה לחומרה. דוגמאות ליכולות מרשימות וחשובות של מערכות מסוג זה הן סריקת אמצעי זיהוי כגון דרכונים ותעודות זהות, אמצעי סריקה ביומטריים מתקדמים, קורא כרטיסים לאימות משתמשים, אפשרויות לצילום הנבדקים במערכת ועוד. כמובן שדגש מרכזי הוא הניידות וקלות הפריסה של מערכת בקרה ובידוק כזו, המערכת חייבת להיות קומפקטית מספיק ומאפשרת הקמה יעילה בכל תנאי שטח. יכולת חשובה למערך הבקרה כולו היא התממשקות לבסיס נתונים מרכזי והפקת דו"חות רלבנטיים.


מרכיבי המערכות הניידות

מערכות בקרה ובידוק ניידות מציעות כאמור יכולות רבות לארגונים ממגוון תחומים וסוגים, יכולות אשר בפועל עונות על כמעט כל צורך של בקרת כניסה וניהול הרשאות. האפשרויות והמרכיבים הקיימים במסגרת מערכות ניידות אלו הם שמאפשרים את עושר היכולות ואת השירות האיכותי המתקבל מהן.

דוגמאות למרכיבים ואפשרויות בקרה הן:

  • נשיאת המערכת במזוודה איכותית ועמידה, לרוב בתצורת טרולי עם גלגלים נוחים.
  • סוללות גיבוי ייעודיות המאפשרות הפעלה של המערכת גם ללא מקור מתח קבוע.
  • מחשב נייד עם תוכנה ייעודית לניהול הבקרה והבידוק וכמו כן את ההתממשקות לבסיס הנתונים המרכזי ועדכונו.
  • קורא כרטיסים איכותי, מגוון ואמין.
  • סורק טביעת אצבע, זיהוי רשתית העין ואמצעים ביומטריים נוספים.
  • סורק דרכונים או אמצעי זיהוי אחרים.
  • מצלמה לצילום הנבדקים.
  • מדפסת לאישורים וכדומה.

מערכת הבידוק הניידת (PICS (Portable Id Check System‏ הינה מערכת מודולארית אשר פותחה ע"י חברת בינת יישום מערכות ומאפשרת בידוק וביקורת במעברי גבול מרוחקים.

מערכת ה- PICS מאחסנת ומתעדת את פרטי הנבדקים בשטח ומאפשרת הפקת דוחות על פי חתכים שונים והנפקת אשרות מעבר על פי הצורך. כמו כן המערכת מאפשרת סריקה של מסמכים שונים ושיוכם לנבדק ספציפי.

בסיום תהליך הבדיקה, ניתן להתממשק אל בסיס הנתונים המרכזי ולעדכן אותו בנתונים החדשים אשר נאספו בתהליך הבדיקה וסנכרון רשימת אנשים לא מורשים (Black List).

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו אלינו באמצעות טופס "צור קשר"


הדפסת סלשלח עמוד
שלח לחבר סגור חלון
*שם החבר:
*דוא"ל:
*שמי:
*דוא"ל שלי:
*הודעה:
נקה