משלבים תקשורת בקרה וביטחון
מספרנו החדש : 077-2715330
 
|
תנאי שימוש
|
צור קשר
|
English
מגמות בתחום פתרונות רשתות תקשורת

כמות המידע והנתונים השונים שמועברים כיום באמצעים טכנולוגיים מתקדמים הינה עצומה.
ארגונים מכל המגזרים והתחומים מסתמכים יותר ויותר על רשתות תקשורת מתקדמות ותשתיות טכנולוגיות שונות על מנת לקבל ולהעביר מידע אשר צורך משאבים רבים מהארגון, אך מצד שני תורם רבות לתפוקה וליעילות. תשתיות תקשורת מחשבים ורשתות תקשורת כוללות מרכיבים ברמת הלקוח כמו ארון תקשורת והתקנת התשתית הארגונית ועד חיבור לרשתות אזוריות וארציות בצורה יעילה.

פתרונות תקשורת בארגונים

פתרונות רשתות תקשורת הן שם כולל למערך רחב היקף של שירותים ומרכיבים שיוצרים בסופו של דבר את רשת תעבורת המידע העצומה שקיימת כיום בעולם. רשתות תקשורת נעות כאמור החל מהרמה הלאומית והעולמית בפריסת אינטרנט ותעבורת נתונים ועד רמה של רשתות תקשורת פנים ארגוניות אשר נועדו לשרת ארגון ספציפי על פי צרכיו. שוק התקשורת העולמי כולל פתרונות רבים מבחינת מרכיבי המערכות, פרוטוקולים מקצועיים שנמצאים בשימוש, שיטות טכנולוגיות ושאר משתנים.

תשתית התקשורת בארגונים מהווה נכס אמיתי וקריטי בכל קנה מידה, מבחינה תפעולית, ניהולית, פיננסית ועוד. תשתיות תקשורת מחשבים מאפשרות להעביר מידע ביעילות ובבטחה בתוך הארגון ומחוצה לו וכן מאפשרות לייעל תהליכים בצורה משמעותית ובכך לשפר תוצאות עסקיות בטווח הקצר והארוך.

מוצרים ומרכיבי תקשורת הקיימים בשוק

פתרונות רשתות תקשורת הן תחום אשר נמצא בצמיחה קבועה ובשינוי תמידי של שיפור טכנולוגיות, המצאת מוצרים ותהליכים חדשים וכן שיפור רמת השירות מבחינות רבות. לכן על מנת לספק פתרונות תקשורת מקצועיות ואיכותיות יש לעמוד כל העת בחזית הטכנולוגיה תוך הצעת מערך פתרונות מקיף, מקצועי, אמין אשר עונה על מגוון רחב ביותר של הצרכים הארגוניים.

דוגמאות של תשתיות תקשורת הקיימות כיום בשוק הן:

  • ארון תקשורת: המרכיב אשר מתנקזות אליו כל תשתיות התקשורת של הארגון, החל באינטרנט המרכזי ועד לכבלים המקשרים כל עמדה ושלוחה בארגון. מדובר על פיתרון קצה איכותי שכולל מערכת מקצועית ומורכבת של אפשרויות ומרכיבים המאפשרים ניהול יעיל ואיכותי של התקשורת בארגון.

  • תשתיות סיבים אופטיים להעברת מידע איכותית, מהירה ובנפחים גבוהים ביותר.
  • מרכזי נתונים – Data Center: פיתרון תקשורת כולל המספק מענה מקיף ומלא לכלל צרכי התקשורת של ארגונים – מוקד תשתיות תקשורת מחשבים מבחינה פיזית הכולל את כל המרכיבים הדרושים לשמירה על ציוד ומתן התוצאות טובות ביותר.
  • רשתות אלחוטיות: לתעבורת מידע ללא התקנת כבלים ותשתיות מורכבות.
  • חדרי ישיבות: חדרי ישיבות המאפשרים לנהל ישיבות בצורה טכנולוגית מתקדמת, כולל שלל פתרונות לישיבות בין הנוכחים בחדר או עם אנשים במקומות מרוחקים.

בינת יישום מערכות מובילה בהטמעתם ושילובם של פיתוחים טכנולוגיים חדישים, מקדמת הבמה הטכנולוגית. תשתיות התקשורת המקצועיות והאיכותיות של בינת יישום מערכות מאפשרות ללקוחות התרחבות עתידית וגמישות רבה בתכנון תקשורת הנתונים והטלפוניה בארגון.

עוד בעניין

למידע ופרטים נוספים, אנא פנו אלינו באמצעות טופס "צור קשר"


הדפסת סלשלח עמוד
שלח לחבר סגור חלון
*שם החבר:
*דוא"ל:
*שמי:
*דוא"ל שלי:
*הודעה:
נקה