משלבים תקשורת בקרה וביטחון
מספרנו החדש : 077-2715330
 
|
תנאי שימוש
|
צור קשר
|
English

ניהול הרשאות כניסה באמצעות מערכות בקרה ובידוק ניידות

במציאות של ימינו ארגונים רבים נזקקים לשירותי בקרת כניסה ומערכות בקרה אשר יהיו ניידים ונוחים לשימוש גם שלא בתנאי המסגרת הרגילים, זאת כמובן ללא התפשרות על איכות הבידוק והבקרה ושמירה על כנולוגיות מתקדמות המבטיחות תוצאות טובות בהתאם לצורך ובזמן אמת. חשיבות הבקרה על הנכנסים לאזורים מסוימים בארגון או אנשים העוברים בין קומות ואל מתחמים שונים היא כמובן קריטית מבחינות רבות החל בביטחון מידע ועד לוחמה בטרור.

מטרות ויכולות של מערכת בקרה ובידוק ניידת

פתרון מערכת בקרה לניהול הרשאות, בידוק ואימות נבדקים כולל שילוב של תוכנה, אמצעים טכנולוגיים פיזיים ושילוב אינטגרטיבי ביניהם היוצר רמת שירות ואמינות גבוהות במיוחד. המטרות של מערכות בקרה אלו משתנות על פי הצרכים של כל ארגון או גוף מפעיל. באופן כללי מדובר על אימות נבדקים בכניסה למתחמים מסוימים, מרכיב בהליכי בידוק בטחוני כלשהו, לוודא כי רק מורשים נכנסים לשטח או מתחם מסוים, אמצעי לניטור תנועות אל והחוצה מאזורים וכדומה. כל זאת תוך מתן פתרון אמיתי ואיכותי של ניידות ומודולאריות.

היכולות של מערכות בידוק ובקרה אלו מרובות ונקבעות על פי טיב הטכנולוגיה והשילוב בין תוכנה לחומרה. דוגמאות ליכולות מרשימות וחשובות של מערכות מסוג זה הן סריקת אמצעי זיהוי כגון דרכונים ותעודות זהות, אמצעי סריקה ביומטריים מתקדמים, קורא כרטיסים לאימות משתמשים, אפשרויות לצילום הנבדקים במערכת ועוד. כמובן שדגש מרכזי הוא הניידות וקלות הפריסה של מערכת בקרה ובידוק כזו, המערכת חייבת להיות קומפקטית מספיק ומאפשרת הקמה יעילה בכל תנאי שטח. יכולת חשובה למערך הבקרה כולו היא התממשקות לבסיס נתונים מרכזי והפקת דו"חות רלבנטיים.


הדפסת סלשלח עמוד
שלח לחבר סגור חלון
*שם החבר:
*דוא"ל:
*שמי:
*דוא"ל שלי:
*הודעה:
נקה