בלוג

מערכות בקרת מבנה

אנו רוצים להציג בפניכם מהי מערכת בקרת מבנה, מהם היתרונות הבולטים שלה ומתי יהיה כדאי לכם להיעזר בה.

מערכות בקרה ואוטומציה, משמשות בדרך כלל בתעשיות המייצרות מוצרים חשמליים, תשתיות מים, גז, נפט או תעשיית מידע, ומפעילות ומפקחות על מכונות, תהליכי יצור, הכוונה של כלי תחבורה, טלפוניה ועוד – וכל זאת תוך מעורבות מינימלית – עד אפסית –  של עובדים.

מרבית המתקנים החדשניים כיום מכילים מספר רב של מערכות בקרה השולטות בתחומים רבים. אינטגרציה וחיבור נכון של כלל המערכות תחת מערכת שליטה אחת, חשובה ביותר וזאת מכמה טעמים: ראשית – החיבור הנכון מעלה את רמת הבטיחות במתקן ומביא לחיסכון באנרגיה. חיבור יעיל ומדויק יכול לחסוך סכומי כסף לא מבוטלים, לצמצם בעיות תיאום שונות ולהפחית את הצורך בכוח אדם באופן משמעותי.

מערכות בקרת מבנה חדישות מאפשרות לחבר לרשת כמעט כל היבט הקשור בתפעול המתקן. מערכות בקרה כבר הוכיחו את יעילותן ברחבי העולם, ומעבר לתרומתן הרבה לחיסכון, למערכות הבקרה קיימת יכולת להציל חיים במקרים מסוימים – בזכות יכולתן לזהות תקלות קריטיות בזמן אמת או לפעול בצורה מהירה במצבי חירום.

מה עושים במקרה של תקלה? עבור מקרים כאלו יש מענה מובנה. במידת הצורך, ניתן להוסיף למערכת הבקרה מנגנון העובר למצב ידני בעת זיהוי תקלה. מעבר לכך, במקרים של עומס ידוע מראש, ניתן לאפשר לשתי המערכות – זו האוטונומית וזו הידנית –  לעבוד במקביל. כך ניתן להבטיח שגם בעת תקלה, הבקרה הכללית לא תינזק ולא ייגרמו בעיות עם השלכות ארוכות טווח.

ייצור מערכות בקרה דורש תשומת לב למרכיבים רבים – איכות המוצר והתוכנה, כלל התקנים הרלוונטיים, יעילות המוצר ועוד. בינת יישום מערכות מציעה פתרונות רבים המותאמים ללקוחותיה. הפתרונות עומדים בכלל התקנים הנדרשים, בהם תקני התעשייה לבטיחות ולאיכות, ורישיונות משרדי הממשלה השונים.

חברות בקרה ואוטומציה – בינת יישום מערכות

מדוע כדאי לכם לבחור בחברת בינת יישום מערכות מבין מגוון רחב של חברות אוטומציה ובקרה? כיוון שבינת יישום מערכות הינה אחת מהחברות המובילות בישראל במתן פתרונות כוללים לתשתיות מתקדמות ומערכות בקרת מבנה. הפתרונות שאנו מציעים הינם מהמתקדמים בשוק, והגופים הגדולים והמובילים בישראל כבר בחרו בנו.

לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ נרחב יותר, או הצעת מחיר – ניתן ליצור עימנו קשר בטופס המקוון שלנו בלחיצה כאן. למענה מיידי יותר, צרו קשר עוד היום בטלפון 077-2715332. נשמח להכיר ולהעניק לכם שירות!

קטגוריות: מערכות בטחון
נגישות