בלוג

4 טיפים לשדרוג מוצלח של מצלמות האבטחה

טמ"סמנהלי אבטחה בארגונים ובחברות מסתמכים על מערכת הטמ"ס ואינם מעוניינים להיכשל ביכולת לזהות גורם חשוד עקב איכות נמוכה של תמונה או מחסור בהצפנת מידע. המצלמות הדיגיטליות של ימינו כבר מספקות את היכולות הנדרשות ב-2 התחומים ומאפשרות, הלכה למעשה, להציל חיים. הנה 4 טיפים לשדרוג מוצלח של מצלמות האבטחה שלכם:

אינטגרציה של מצלמות אבטחה עם המערכת לניהול זהויות.
מומלץ תמיד לבחור בתוכנת ניהול וידיאו שמאפשרת אינטגרציה עם מערכת לניהול זהויות ומערכת בקרת הכניסה. יחד עם זאת חשוב לזכור ששילוב של תוכנות שונות מעלה בצורה דרמטית את מורכבות ניהול מערך האבטחה.
היוועצו במומחה לצורך החלטה על מיקום המצלמות.
מיקום נכון של מצלמות האבטחה הוא קריטי לכל ארגון ויש מדע שלם מאחוריו. נצלו את השדרוג שאתם מבצעים להתייעצות עם מומחה שיסייע לכם להציב את המצלמות במקומות שיאפשרו למקסם את יכולות הניטור ואכיפה.
בחנו את יכולות הגישה, הניהול והאבטחה של נכסי ה-Security Video.
במערכות מורשת (Legacy) יכולת הניהול והגישה לווידאו נוטה להיות משוחררת (Loose). גישה זו היא לא נטולת סיכונים והמשתמשים צריכים לדעת את זה. כעת הזמן לזהות מי צריך להיכנס, לאן הוא צריך להיכנס ולמה הוא רוצה להיכנס. במקביל בחנו את יכולת האבטחה מפני נזקי סייבר. רק לפני מספר חודשים פורסם כי חוקרי אבטחת המידע של צ'ק פוינט איתרו חולשות אבטחה חמורות במצלמות המאפשרות השתלת נוזקות וביצוע מתקפות על ידי ניצול החיבור של המצלמות לאינטרנט אלחוטי.
תתכוננו מראש לעלייה מאסיבית בכמות ה-Video Footage.
עם דעיכתן של המערכות האנלוגיות ומעבר לגישה דיגיטלית ב-100%. עקב הפיתוח המתקדם, המהיר והבלתי פוסק שלהן למצלמות הדיגיטליות יש יכולות (כמעט) אין סופיות. הרזולוציות שלהן עולות על 8 מגה פיקסל, הן מסוגלות להגיע עם פורמט קידוד מתקדם אשר חוסך בנפח ההקלטה, הן יכולות לצלם גם בלילה ובתנאי ראות קשים, הן מסוגלות לבצע אנליטיקה בצורה עצמאית ועוד. במקביל, על מפעילי המתקנים להיערך לעלייה מאסיבית בכמות הנתונים וה-Data Footage של מערכות האבטחה השונות.

קטגוריות: מערכות בטחון
נגישות