בלוג

מערכת זיהוי תווי פנים

זיהוי פנים

בעידן המודרני בו אנו מנסים לייעל כל תהליך שרק אפשר לחשוב עליו, אין פלא שארגונים ועסקים רבים מנסים לייעל גם תהליכים כמו בקרת כניסה ונוכחות עובדים. תהליכים אלה מיועדים לספק לארגון את יכולת הבקרה סביב הנכנסים והיוצאים בשעריו וסביב כל המידע אודות כניסות ויציאות, הן של לקוחות וגורמים חיצוניים והן של עובדי הארגון. מידע זה נאסף למטרות של הנהלת חשבונות ושכר, בחינת תפקוד עובדים, אבטחה ובטחון, מעקב אחר מגמות תנועה בעסק וכן הלאה.

 

טכנולוגיות בקרת כניסה ונוכחות עובדים

בכדי למלא את הפונקציות של בקרת כניסה ונוכחות עובדים, עומדים לרשותכם שורה ארוכה של טכנולוגיות כדוגמת כרטיס חכם, חיישן קירבה, טביעות אצבע, אפליקציות מובייל ואפילו מערכת זיהוי תווי פנים. כל אחת מהמערכות האלה מציעה שורה של יתרונות ושורה של חסרונות ביחס למערכות האחרות בהיבטים של נוחות, מהירות, קלות ביצוע, דיוק, פרטיות וכדומה. מצד אחד, היכולת לשלוט בכניסה וביציאה של אנשים למתחמים מבוקרים באמצעות קריאת תווי הפנים שלהם היא יכולת נפלאה שיכולה להפוך את כל תהליך הבקרה לשקוף לחלוטין מבלי שהאדם צריך בכלל לעצור לצורך הזדהות. מצד שני, אנשים רבים יכולים לראות זאת כפגיעה בפרטיותם. על כן, כל ארגון חייב לבחון את הצרכים שלו אל מול האתגרים שמציבה כל מערכת ולמצוא את הטכנולוגיה שמציעה את הפתרון הטוב ביותר לרוחב כל ההיבטים שציינו לעיל.

איזו מערכת מתאימה לכם ומאיפה להזמין אותה?

כאמור, את המערכת המתאימה לכם יהיה עליכם לבחון על פי המאזן בין הצרכים שלכם ובין ההיבטים השונים שרלוונטיים לכל תהליך בקרת כניסה ונוכחות עובדים. בכדי שתוכלו לבצע את הבחינה הזאת בצורה מעמיקה ומקצועית עבור מערכת קריטית בפעילותכם ובכדי שתוכלו לבחון מגוון של אפשרויות ובכלל זה גם מערכת זיהוי תווי פנים, חשוב שאת התהליך תעברו מול גורם שמתמחה בכל הנושא של מערכות בקרה וכניסה, הן בצד החומרה, הן בצד התוכנה והן בצד תשתית התקשורת שעליה מבוססת פעילות המערכת.

חברת בינת יישום מערכות היא החברה המובילה בישראל במתן פתרונות תקשורת לעסקים, גופי ממשלה וציבור וארגונים אחרים. לחברה ניסיון רב בתחום מערכות הבקרה והכניסה ולרשותה גם ניסיון באחד התחומים המעניינים והחדשניים ביותר של מערכת זיהוי תווי פנים עבור בקרת כניסה, נוכחות עובדים, מידור עובדים ועוד. לפרטים נוספים על הפתרונות החכמים של בינת יישום מערכות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 077-2715332.

קטגוריות: מערכות בטחון
נגישות