פתרונות

מערכת BSG – BYNET Smart Gate

ניהול תהליכים תעשייתיים – מסלול מהיר לשקילה והנפקת תעודות משלוח למשאיות

אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני כל ארגון או חברה הפועלים בתחום השינוע הוא יצירת סביבת עבודה המאפשרת זרימת תנועה מהירה תוך הקפדה על בטיחות ונוחות.

BSG היא מערכת ייחודית שפותחה על ידי בינת יישום מערכות והוטמעה בתצורה של מערכת אוטומטית לזיהוי, שקילה, צילום והנפקת תעודות משלוח, עבור כמה מהחברות המובילות בארץ בתחום אספקת חומרי גלם לבנייה.

המערכת שפותחה על פי דרישת הלקוחות מבצעת אוטומציה מלאה של תהליך עבודת המשאיות בשטח, מפיקה תעודות כניסה אוטומטיות ליעד ומסייעת בייעול תהליכים תעשייתיים שונים.

המערכת מציגה מספר יתרונות בולטים:

  • אפשרות להתאמת המערכת לפי צרכי הלקוח.
  • צמצום משמעותי של משך תהליך הזיהוי, ההעמסה, השקילה ומתן תעודת משלוח.
  • שיפור הבטיחות – הנהגים אינם נדרשים לצאת מרכבם במהלך התהליך כך שהם אינם חשופים לפגיעה כפי שהיה בעבר.
  • שדרוג למערכות הניטור והבקרה – התממשקות עם מערכות המחשוב של החברה (Active Directory, מחסן וכו') וסיוע במגוון תהליכי ניטור ובקרה, כגון ניהול מלאי, תנועת עובדים, שיוך משאיות לנהגים ועוד.
  • מניעת העמסת משקל עודף על גבי המשאיות – פעולה מסוכנת העלולה להוביל להטלת קנסות כבדים.

המערכת מייצרת תהליך עבודה פשוט ויעיל עבור הנהגים – לאחר שהחומר מועמס מהמיקום הנכון על המשאית, הנהג מוביל אותה לנקודה בה מוצבת עמדת הבקרה של המערכת, שם הוא והמשאית מזוהים באופן אוטומטי על ידי חיישני RFID. לאחר הזיהוי נדרש הנהג להזין מספר נתונים על גבי מסך מגע (סוג החומר שהועמס, יעד וכו'). בסיום ההזנה המשאית נשקלת והנהג מקבל תעודת משלוח תוך מספר שניות.

מערכת ה-BSG מובילה תהליך טרנספורמציה דיגיטלית ומקדמת התייעלות תעשייתית, בטיחותית וכלכלית.

 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות