פתרונות

תשתיות תקשורת

תכנון נכון של תשתיות תעבורת המידע והתקשורת

תשתיות תקשורתפתרונות רשתות תקשורת הם שם כולל למערך רחב היקף של שירותים ומרכיבים היוצרים את רשת תעבורת המידע העצומה הקיימת כיום בעולם. רשתות תקשורת נעות החל מהרמה הלאומית והעולמית בפריסת אינטרנט ותעבורת נתונים ועד לרמה של רשתות תקשורת פנים ארגוניות אשר נועדו לשרת כל ארגון ספציפי על פי צרכיו.

תשתיות תקשורת מחשבים ורשתות תקשורת בארגונים השונים, בכל מגזרי המשק, מהווים נכס טכנולוגי חשוב וקריטי בכל קנה מידה מבחינה תפעולית, ניהולית, פיננסית ועוד. רשתות תקשורת מתקדמות ותשתיות תקשורת מחשבים מאפשרות להעביר מידע ביעילות ובבטחה בתוך הארגון ומחוצה לו וכן מאפשרות לייעל תהליכים בצורה משמעותית ובכך לתרום רבות לתפוקת ויעילות הארגון, ולשפר תוצאות עסקיות בטווח הקצר והארוך.

כמות המידע והנתונים השונים המועברים כיום באמצעים טכנולוגיים מתקדמים הינה עצומה. רובן של תשתיות המחשוב או התקשורת למיניהן מצריכות פריסה פיזית של כבלים, שרתים ומגוון עצום של מרכיבים על מנת לספק שירות לעובדי הארגון. כל אלה, המהווים את תשתיות התקשורת הארגוניות, מתנקזים אל ארונות התקשורת המרכזים את כל המרכיבים הטכנולוגיים בארגון.

תכנון נכון של רשת התקשורת הארגונית לרבות התקנת מערכת כבילה לרשתות תקשורת משולבת, אחידה, תקנית ואיכותית, מאפשר ניהול יעיל ונכון של משאבי הארגון, חוסך בהוצאות ומאפשר לשלב בין מערכות מתקדמות שונות (טלפוני IP, מערכות בקרת מבנה, ביטחון וכד').

תשתיות כבילה גמישות לכל המערכות בארגון מייצרות סביבה טכנולוגית גנרית המאפשרת ביצוע תהליכים עסקיים בקלות ותחת שליטה וניטור. תשתיות אלו מתאפיינות בזמן תגובה קצר ומהיר לכל שינוי עסקי-טכנולוגי תוך פגיעה מינימאלית בשרשראות האספקה השונות והגברת היעילות התפעולית של כלל המתקן.

על מנת לספק פתרונות תקשורת מקצועיות ואיכותיות, אנו בבינת יישום מערכות עומדים בחזית הטכנולוגיה ומציעים מערך פתרונות מקיף, מקצועי ואמין אשר עונה על מגוון רחב ביותר של צרכים ארגוניים ומאפשר ללקוחותינו התרחבות עתידית וגמישות רבה בתכנון תקשורת הנתונים והטלפוניה בארגון.

 

Company Image Company Image Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות