פתרונות

פתרונות טכנולוגיים לתקופת הקורונה

קורונהלאור הנחיות משרד הבריאות לשמירה על היגיינה, בידוד החוזרים מחו"ל וזיהוי ובידוד חולים פוטנציאליים אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות זמניים לתקופת הקורונה.

אספקה והתקנה של מצלמות וערכות לזיהוי חום גוף – זיהוי נדבקים פוטנציאליים ומניעת כניסתם לארגון

על מנת לזהות ולבודד במהירות האפשרית חולים פוטנציאליים שנדבקו בנגיף הקורונה לפני כניסתם לארגונך, חברת בינת יישום מערכות מצאה לנכון להביא פתרון אפשרי שבודק את טמפרטורת גופם ומתריע במקרה של חריגה. באמצעות הצבת מצלמה תרמית מדויקת (עד 0.08 מעלות צלסיוס דיוק) בכניסה לארגון וכיוונה לשטח הכניסה, נוכל לאתר כל חולה פוטנציאלי בעל טמפרטורת גוף הגבוהה מסף שעליו החלטנו מראש. את ההתרעה בדבר חריגה מטמפרטורה ניתן לקבל במגוון דרכים כגון: אזעקה רועשת או שקטה, הדלקת נורית גלויה או נסתרת או באמצעות חיבור מגע יבש למערכת התרעות קיימת.

שינוי תצורת זיהוי ביומטרי בכניסות לארגון – מניעת בעיית ההיגיינה בהנחת אצבעות העובדים על הסורק הביומטרי

בשל הצורך בהעלאת רמת ההיגיינה כולל שטיפת ידיים בתדירות גבוהה יותר, זוהתה בעיה פוטנציאלית בהנחת אצבעות של עובדים/קבלנים על הסורק הביומטרי בעת ביצוע הזדהות בכניסה לארגון או בדלתות נוספות. אנו מציעים לשנות את תצורת ההזדהות בכניסות, מקריאה ביומטרית לקריאה ע״י קורא RFID או קורא RFID הכולל קודן, בהתאם לדרישות האבטחה בארגון ובהתאם לסוג הסורקים הקיימים היום בארגון, ביציאות ניתן לשלב גלאי תנועה. בחזרה לשגרה בינת יישום מערכות תחזיר את תצורת ההזדהות להזדהות הקודמת. בנוסף אנו מציעים לבחון שילוב טכנולוגיות ביומטריות מתקדמות ללא מגע כגון: זיהוי פנים, סריקת כף יד ללא מגע.

התקנת תוכנת עזר לחסימת כניסה אוטומטית – מניעת כניסה לארגון לחוזרים מחו"ל או שוהים בבידוד

השבים מחו"ל מחויבים להיכנס לבידוד של 14 ובארגונים מבוזרים או גדולים קשה לשלוט פרטנית בכניסת העובדים לאתרי חברה. לכן, בינת יישום מציעה ללקוחותיה לתקין תוכנת עזר למנהל התפעול או הקב"ט או כל מי שיוגדר לשם כך בארגון. בתוכנה יוזנו: שם העובד/מס' עובד, תאריך חזרה מחו"ל ליוצאים לחו"ל ותאריך הכניסה לבידוד לנכנסים לבידוד. התוכנה תבצע חסימה אוטומטית של כרטיסי העובד, בכול הסניפים למשך 14 יום ותשלח מייל לעובד עם ציון התאריכי החסימה. במקרה והעובד העביר כרטיס באחד מהימים הנ"ל באחד מהקוראים תועבר התראה מיידית למנהל התפעול/קב"ט.
בסיום תקופת הבידוד, יוחזרו ההרשאות העובד באופן אוטומטי.

תוכנה לחסימת כניסת עובדים ללא הצהרת בריאות יומית – מניעה אוטומטית של כניסת עובדים שלא מילאו את הצהרת הבריאות

תוכנת עזר ייעודית תעניק שליטה מלאה על החובה במילוי הצהרת בריאות של כלל העובדים בארגון.  ניתן לקשר את התוכנה לטופס הדיגיטלי כך שעובד שלא מילא פרטיו ייחסם בכניסה עד להשלמת הטופס.

הפקת דו"ח נוכחות חירום – קבלת רשימת נוכחים בארגון בנקודת זמן מסוימת למקרה של הימצאות חולה

באם חס וחלילה יתגלה כי אחד העובדים נחשף לקורונה תרצו לתפקד מהר ולשלול השבתה של כלל הארגון. לטובת כך תוכלו להוציא דו"ח נוכחות שייפרט מי יכול היה להימצא בקרבת העובד שנחשף לנגיף ולהכניס לבידוד רק את האנשים הרלוונטיים.

 

בכל שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו כאן על מנת לסייע לכם לעבור בשלום את המגפה.

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות