פתרונות

DATA CENTER

הצומת המרכזית של תשתיות התקשורת

דאטה סנטרתשתיות תקשורת נתונים הינן עורק מרכזי בפעילותם של חברות וארגונים בעולם המודרני. תפקידו של ה-Data Center הארגוני הוא לרכז את כלל תשתיות תקשורת הנתונים הכוללים פתרונות טלפוניה, אינטרנט, שרתים, תעבורת מידע, אחסון, גיבוי וכל שאר המרכיבים ההכרחיים לפעילותו התקינה של כל ארגון.

הדרישה הגוברת לכוח מחשוב וחשמל, פתרונות קירור טובים יותר ומתקנים אשר יכולים לגדול באופן דינאמי עם הארגון, הוא האתגר הראשי במרכזי המחשוב ברחבי העולם. כחברה מובילה בתחום תשתיות התקשורת ומערכות בקרה וביטחון, בינת יישום מערכות הינה חברה בעלת ניסיון רב בתכנון, עיצוב, הקמה, פיקוח ותחזוקה של מרכזי נתונים מתקדמים בשילוב טכנולוגיות תשתית ופתרונות ייעודיים המותאמים באופן פרטני לצרכי כל לקוח ולאופי המתקן.

החברה מעמידה לרשות לקוחותיה פתרון Data Center מקיף וכולל ברמות של עד Tier-4 אשר כולל רכיבי תשתיות תקשורת מתקדמים, עבודות בינוי כוללות – בהן הקמת רצפה צפה ותעלות לתקשורת נחושת ואופטיקה, עבודות כבילה (LAN, SAN), הקמת תשתיות למערכות חשמל מודולאריות (כולל אל-פסק UPS) ולמיזוג האוויר, הטמעת מערכות קירור מתקדמות (In-Raw), מערכות ניטור ובקרה ומערכות ביטחון. תהליך התכנון של כל מרכז נתונים חדש כולל גם הגדרת והערכת הסיכונים הקיימים בכל הקשור לתשתיות תומכות, מיקום גיאוגרפי, סיכוני אבטחה ואיומי יחוס, תוך מתן המלצות לשיפור ועלויות ביצוע.

השימוש בפתרונות מודולאריים מתקדמים, נוחים לפריסה מהירה ולתחזוקה, מעניק ללקוחות בינת יישום מערכות יתרון משמעותי וגמישות מרבית לתמיכה בגידול עתידי ולשינויים הצפויים בדרישות הרשת. בין יתרונות שירותי ה- Data Center של בינת יישום מערכות:

  • ניהול ממוקד של כל היבטי ההקמה של מרכז המחשוב: תכנון, עיצוב ובנייה.
  • צמצום עלויות TCO.
  • ניהול וצמצום סיכונים תפעוליים.
  • הגברת זמינות המערכות.
  • תמיכה בתאימות עם מדיניות רגולטורית וחוקי הפרטיות.

 

Company Image Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות