פתרונות

מערכת ניהול תשתית (DCIM)

מערכת ניהול תשתית של מרכז נתונים (DCIM) היא קבוצה של כלי תוכנה המשמשים לפיקוח, תכנון וניהול של רכיבי תשתית בתוך 'המרחב הלבן' של ה-IT, כולל UPS ,PDU, ארונות שרתים, PDUs rack, ציוד ניטור סביבתי, אבטחה פיזית ומערכות לגילוי וכיבוי אש. מטרת המערכת היא לספק למנהלים מבט הוליסטי על ביצועי מרכז הנתונים, כך שאנרגיה, ציוד ושטח רצפה ישומשו בצורה יעילה ככל האפשר.

מערכת ניהול תשתיות של מרכז נתונים תואמת את משאבי המתקן ביעילות לדרישות ה-IT המשתנות, מניעת השבתה, שיפור כושר התגובה, צמצום הוצאות התפעול ומתן בסיס טוב להחלטות בתכנון קיבולת.

באמצעות DCIM תוכלו לבצע הערכה מדוקדקת של מצב חדר השרתים לצורך קבלת החלטות ניהוליות ולצורך שיפור מדד היעילות האנרגטית–PUE (מדד PUE מספק למנהלי IT כלי להשוואת היעילות האנרגטית של מתקני חדר השרתים. ערכו מבטא את היחס בין סך ההספק הנצרך ב-Data Center להספק הנדרש נטו עבוד ציוד ה-IT).

מערכת DCIM המיושמת היטב מסייעת למפעילים לעשות שימוש יעיל ביותר בהספק, בקירור ובחלל כמו גם בהגדלת הזמינות של מערכות התשתית הפיזית ועומסי העבודה הנתמכים על ידן. המערכת מאפשרת לבצע במקביל פעילויות רבות של ניהול מרכזי הנתונים החל מפעולות פשוטות ועד לתכנון פעולות אוטומטיות, ובכך מאפשרת למפעילי המתקן להתמקד בסוגיות ומשימות אחרות.

 

Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות