פתרונות

זיהוי פנים משולב בקרת כניסה

זיהוי פנים משולב בקרת כניסה

בינת יישום מערכות מציגה את הפתרונות החכמים של חברת התוכנה COMPASS33 לשיפור רמת האבטחה וניטור על בסיס מערכת זיהוי הפנים חכמה.

המערכת מתאימה לפעולות היומיום במגוון מגזרים שונים בתעשייה ומאפשרת הסדרי בטיחות ואבטחה, זיהוי לקוחות, בקרת גישה וניטור המבוססת על זיהוי פנים.

זיהוי הפנים מתבצע מטרים ספורים לפני המצלמה, ללא צורך להמתנה לזיהוי לפני פתיחת הדלת, המערכת כוללת את היכולת להתרעה על הזדנבות של גורמים לא מורשים.

פיתוח אלגוריתם חכם, מאפשר הפקת דוחות מעקב ויעילות במרחב הסגור והפתוח באמצעות התרחישים הקיימים במערכת.

המערכת, בעלת הממשק הידידותי למשתמש, מתממשקת לכלל המצלמות ומערכות בקרת הכניסה הקיימות בארגון. טמפלט שנגזר מתמונות העובדים משולב בבסיס הנתונים ומהווה אמצעי לניטור ובקרה ומתן גישה לאזורים הנחוצים.

יתרונותיה הבולטים של המערכת –

  • צריכת משאבים נמוכה ועלויות נמוכות ברכישת והטמעת המערכת.
  • מערכת סגורה המאפשרת אבטחת מידע ברמה משופרת.
  • הפקת דוחות על בסיס שימוש בבסיס נתונים נצבר.
  • איתור אנשים במרחב הפתוח/סגור ויכולת זיהוי וקבלת התראות תוך פחות משנייה.

המערכת בונה בסיס נתונים של אנשים שביקרו בארגון, כולל מיקום וזמן הופעה דבר המאפשר לסווג לקוחות VIP, לקוחות קבועים או מבקרים לא רצויים. מסד הנתונים מאובטח ומקודד ללא אפשרות גישה למערכת (מלבד מורשים).

ניטור רציף אחר תפקוד המצלמה מאפשר התראות מיידיות בעת תקלה או חבלה של מצלמה בשטח.

שימושים מומלצים במגזרים השונים –

משרדים ציבוריים ובתי חולים – הטכנולוגיה מספקת רישומי מעקב ונוכחות של עובדים, מספקת נתונים סטטיסטיים כולל שעות עבודה נוספות, עיכובים, אירועים וכו'.

שדות תעופה, תחנות רכבת ותחנות אוטובוס – ניתן להשתמש בטכנולוגיית זיהוי הפנים לאימות כפול בדרכון ו/או לבקרת גבולות. בביקורת הדרכונים תתבצע השוואה עם תמונות פספורט. הליך זה עשוי להיות קל יותר בשימוש בטכנולוגיה ביומטרית.

אירועי ספורט – זיהוי "גורמים בעייתיים" ומניעת כניסה של לא מורשים. הגישה לאתר יכולה להתנהל באמצעות זיהוי של שני גורמים, כלומר אי אפשר לעבור דרך קרוסלת מעבר אלקטרונית עם כרטיס גנוב או מזויף.

מבנים מסחריים ומפעלים – זיהוי פנים בארגון מאפשר שכבת אבטחה גבוהה באתר. המערכת תספק ניטור ובקרה של נוכחות ותעניק את כל רשומות הנוכחות הסטטיסטית, כולל שעות עבודה נוספות, עיכובים ואירועים למנהל.

קמעונאות – זיהוי לקוחות חוזרים והענקת שירות מועדף.

בנקים וארגונים פיננסיים – המערכת תספק רשומות נוכחות ותנועות של הצוות והלקוחות. המידע מסייע באיתור והתרעה מפני "גורמים בעייתיים" ובנוסף זיהוי לקוחותVIP  למתן שירות משודרג.

מלונות ומסעדות – שימוש בטכנולוגיית זיהוי הפנים מסייעת לניהול כוח האדם והמשימות היומיומיות.

חדרי כושר – מניעת כניסה של זרים למתחם לצד אפשרות להפקת דוחות יעילות של מתאמנים לפי אזורים.

 

מערכת זיהוי פנים משולבת בקרת כניסה מחזקת את ביטחון הארגון ומעניקה יתרונות רבים בניהול העובדים וייעול עבודתם.

 

Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות