פתרונות

קוראי טביעת אצבע

קורא טביעת אצבעקוראי טביעת אצבע הינם הדרך הטובה ביותר לבקרה על כניסות ויציאות בארגון המאפשרת הגנה בטוחה וכדאית 24 שעות, 7 ימים בשבוע.
בזכות קוראי טביעות האצבע, כל ארגון אשר מעוניין לנהל בקרת כניסה אחר הנכנסים והיוצאים יוכל לעשות זאת בקלות וביעילות מרבית, לאבטחה מקסימאלית.

יתרונותיהם של קוראי טביעות אצבע –

 • חיסכון בכסף – כל ארגון או חברה, חייבים להעמיד אמצעי אבטחה אמינים במתחמם בכדי למזער ולמנוע ממקרי אלימות או פשיעה להתרחש. כיום, ישנן כמה דרכים שונות לאבטחת ארגונים וחברות כגון: הצבת שומר, התקנת מערכת אזעקה מתקדמת ועוד. האמצעי היעיל ביותר למניעת כניסה של גורמים לא רצויים הוא הצבת שומר בכניסה. על מנת לחסוך את ההוצאה החודשית הקבועה של שכירת שומר ניתן להתקין קוראי טביעת אצבע.
 • זמינות – מערכת הקוראים פועלת בכל עת, גם בלילות וגם בחגים בזמינות מיידית ומלאה, כך שגם אם אינכם שם באופן פיזי, המערכת פועלת ביעילות.
 • איכות – מערכת קוראי טביעת אצבעות הינה מערכת איכותית וחכמה במיוחד, ללא טעויות. בזכות המערכת המתקדמת, ניתן למנוע כניסת גורמים זרים שאינם רצויים וכן לבצע בקרת כניסה איכותית.

סוגי קוראים –

 • קורא אופטי – קורא זה מזהה את האדם הנכנס באמצעות מצלמה דיגיטלית זעירה. עם הכנסת האצבע, נכנסים למערכת מספר מאפיינים של האצבע, ואילו הופכים בהמשך למספר בינארי. מידע זה מוצפן ונשמר בבסיס הנתונים ועל ידי כך מזוהה האדם המעוניין להיכנס.
 • קורא קיבולי – קורא זה מסוגל לתרגם את הפרש הפוטנציאלים בין החריצים שבטביעת האצבע למספר הבינארי.
 • קורא אולטרה סוני – קורא זה מזהה את האצבע באמצעות ההפרש בין עומק החריצים של האצבע לבין המספר הבינארי.

מהו זיהוי ביומטרי?

זיהוי ביומטרי מתייחס לכלל השיטות בהן ניתן לזהות בן אדם לבצע בקרת כניסה באמצעות תכונות פיזיות –

 • טביעת אצבע
 • זיהוי תווי פנים
 • רשתית העין ועוד

בינת יישום מערכות מאפיינת, מיישמת ומטמיעה אמצעי זיהוי מתקדמים הכוללים קוראים ביומטריים בכל הכניסות לארגון וקוראים ביומטריים משולבי קורא קרבה מוצפן להשגת זיהוי חד חד ערכי של העוברים בשערים.

האימות הביומטרי הנו בעל רמת אמינות גבוהה ביותר (99.99%), מהיר (פחות משניה), נוח וקל לשימוש ומתקבל באהדה על ידי המשתמשים. בנוסף, כל אורח עונד תג RFID המזהה את מיקומו ומתריע במערכת הבקרה על גישה למיקומים אסורים כגון: מעבדות, חדרי תקשורת, מחלקות פיתוח ועוד.

כל המידע מהקוראים הביומטריים, קוראי ה-RFID לזיהוי מיקום, מצלמות אבטחה, מערכות Intelligence VMD ועוד, מגיע, מוצג ונשמר במערכת השליטה והבקרה המרכזית מתוצרת חברת APOLLO.

 

Company Image Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

  נגישות