פתרונות

חשמל חכם – KNX

חשמל חכםניהול אנרגיה ואוטומציה בתחום החשמל למבנים ולתעשייה

מערכת החשמל החכם היא מערכת ממוחשבת של בקרים, מתגים חכמים וגלאים, המאפשרת שליטה במערכות השונות במבנה, תוך שילוב בין תרחישים קבועים מראש לשליטה ידנית או דיגיטלית באמצעות כל מחשב, טאבלט או סמארטפון.

המערכת מעניקה שליטה מלאה במערכות התאורה, המיזוג, ההצללה, המוזיקה או כל מערכת אחרת המופעלת באמצעות חשמל, ומאפשרת הפעלה, הפסקה או פעולות אחרות, וזאת על פי פקודות שתוכנתו והותאמו מראש, בהתאם לדרישות הלקוח.

יתרונות המערכת:

  • נוחות – ניתן להפעיל את מעגלי התאורה, התריסים ומיזוג האוויר בלחיצת כפתור אחת. לחלופין ניתן לייצר רצף פעולות קבועות דוגמת סגירת התריסים במבנה עם רדת החשיכה, כיבוי תאורה בחדרים בהם לא נצפתה תנועה במשך 15 דקות, קיפול אוטומטי של פרגולות במקרה של גשם, הפעלת מערכות תצוגה ושמע עם פתיחת יום העסקים ועוד.
  • חיסכון באנרגיה ובכסף – הפעלה והפסקה אוטומטית של מכשירי חשמל מאפשרת חסכון של עד 40% מצריכת החשמל ומהוצאות החשמל.
  • בטיחות – המפסקים החכמים פועלים במתח נמוך וביכולתם לסייע בביצוע אוטומציות מצילות חיים בשעת חירום – דוגמת הפסקת הזרמת החשמל במבנה במקרה של שריפה, הפעלת מצגי תאורה המכוונים לחדרים בטוחים, וכיו״ב.
  • ממשק שליטה נוח ואפשרויות בקרה – המערכת מופעלת באמצעות אפליקציות אנדרואיד או IOS המאפשרות שליטה ופיקוח על המתרחש במתקן מחדרי בקרה ייעודים או מכל מיקום אחר על גבי הרשת.
  • עיצוב – מפסק חכם אחד יכול להחליף מספר רב של מפסקים רגילים ומאפשר אפשרויות עיצוב מודרניות ומינימליסטיות.

ניתן לשלב רכיבים מחברות שונות וכך ליהנות מגמישות מרבית בתהליך תכנון המערכת, בהתקנתה ובהתאמתה לצרכים ולתרחישים הרלוונטיים לכל לקוח.

המערכת איננה מבוססת על ״לב מרכזי״ ובכל יחידה קיים מיקרו מעבד נפרד ועצמאי, כך שבמקרה בו מתעוררת בעיה באחת היחידות שאר המערכות ממשיכות לפעול באופן סדיר. כל המוצרים מבוססי תקן KNX, הנפוץ ביותר בעולם. סטנדרט איכותי זה, הנמצא תחת עינו הפקוחה של איגוד ה-KNX העולמי, מחייב את כל היצרנים לאיכות מוצר גבוהה ביותר.

 

Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות