פתרונות

רדאר\גלאי לייזר

רדאר\גלאי לייזראיומים חדשים בתחום האבטחה ההיקפית של מתקנים רגישים מייצרים מצב שבו חשוב מאד למותקף פוטנציאלי להיות מודע לסביבתו המיידית ולכל פעילות יוצאת דופן המתרחשת בה.

באמצעות מערכות רדאר לייזר מתקדמות, ניתן היום לגלות במהירות, בדיוק מירבי ובזמן אמת את אותם איומים בעודם רחוקים מקו ההגנה הראשון של המתקן ולטפל בהם לפני שגרמו נזק.

קרן הלייזר אינה נראית לעין ללא מכשור חיצוני, מהירות הסריקה המהירה של קרן הלייזר ועוצמתה הנמוכה מבטיחים כי היא אינה יכולה לפגוע בבני אדם ובעלי חיים, ללא קשר למרחקם מהחיישן.

גלאי\רדאר לייזר עובדים כמעט בכל תנאי שטח קיים וכמעט ואינם מושפעים ממזג אוויר ותנאי שטח קשים.

כיצד עובד גלאי\רדאר לייזר:

בעיקרון גלאי\רדאר לייזר עובד באופן די פשוט, הארה (באמצעות אלומת לייזר צרה) על פני תא שטח ומדידת הזמן שלוקח לאור לחזור למקור ההארה (נקלט לתוך מקלט ייעודי).

מכשיר הלייזר יורה פולסים מהירים של אור לכיוון הגילוי הרצוי וחיישן שנמצא באותו המיקום קולט בחזרה את האור המוחזר ומודד את משך הזמן שלקח לאור לחזור בחזרה.

מן ההחזרים ניתן באפליקציות מסוימות לבנות מעין "מפה" של תנאי השטח.

כיצד מבוצע הגילוי:

לאחר יצירת ה"מפה", ממשיך הגלאי\רדאר לסרוק בתדירות גבוהה את אזורי הכיסוי שהוגדרו מראש וכאשר משתנה המפה\נוצרת הפרעה שלא הייתה קודם באיזור מועברת המפה החדשה לניתוח אנליטי לצורך הבנת הגורם החדש בתמונה.

אזור כיסוי של גלאי\רדאר לייזר בדרך כלל נע בין כמה עשרות מטרים ליחידות הקטנות לעד כמה מאות מטרים ליחידות גדולות עם הספק פולסי לייזר גדול יותר.

 

ניתן להשתמש בגלאי\רדאר לייזר למיגון היקפי של אתרים על ידי יצירת "קיר" לייזר שחדירה שלו תפריע לקרן הלייזר ובכך תייצר התרעה במערכת שליטה ובקרה.

שימוש נוסף הינו חיפוש באזורים מוגדרים מראש (בדרך כלל בקרבת היקף האתר המוגן) של אנשים ורכבים ובאותה השיטה, הקפצה של התרעה במערכת שליטה ובקרה.

Company Image Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות