פתרונות

מערכות מולטימדיה

מערכות מולטימדיה מותאמות ליעילות העבודה ולחיסכון בזמן

כל ארגון מורכב מאנשים והאפקטיביות שלו מתבססת על יכולת התקשורת בתוכו ומחוצה לו. מערכות האודיו וידאו והמולטימדיה הן אמצעי מרכזי המשמש לקשר בין עובדי הארגון ובין שותפיו ולקוחותיו.

Plug & Play – חיבור יוצר תרחיש

כולנו מכירים את הסיטואציה בה ישיבה מרובת משתתפים מתעכבת בגלל חיפוש כאבל או חיבורים מתאימים, לעיתים זה בגלל הפעלת מצגת שנכשלה. לרוב זה מסתיים בהמתנה לאנשי המיחשוב ש"יצילו את המצב".

האני מאמין של בינת יישום מערכות הוא תכנון מערכות מותאמות ואיפיון פתרונות מדויקים עבור הלקוחות על מנת לאפשר תפעול קל ונוח ולמנוע נקודות כשל מיותרות במערכת. אנו מספקים מגוון פתרונות רחב של יצרנים וספקים בתחום במטרה להתאים את הפתרון הנגיש ביותר ללקוחות שלנו, תוך חשיבה יצירתית לספק פתרון מדויק ואיכותי ללקוח.

עדכון הלקוחות על החידושים בתחום חשובה לנו על מנת לעזור ללקוח לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורו מבין מגוון הפתרונות שאנו מציעים –

חדרי הישיבות – תצוגות מסכים/מקרנים, שליטה חכמה, מיתוג, מטריצה, חיבורים, וידאו קונפרנס, ניהול חדרי ישיבות, אודיו, מערכות הקלטה ומערכות הצבעה.

כיתות לימוד – מקרנים, מסכים חשמליים, מערכות למידה מתוקשבת ושיעורי ON LINE.

אודיטוריום – תצוגות מסכים/מקרנים, שליטה חכמה, חיבורים, וידאו קונפרנס, ניהול חדרי ישיבות, אודיו, מערכות הקלטה ומערכות הצבעה.

חדרי בקרה – קירות וידאו, בקרי תצוגה, מטריצות, תרחישים לשליטה על קיר וידאו, KVM הרחקות מחשבים.

שילוט דיגיטלי – מסכים, קירות וידאו ומערכת לניהול שילוט דיגיטלי באזורים השונים.

מערכת שליטה וניהול חדרי ישיבות – ניהול לוחות זמנים בחדרי ישיבות וזימון חדרים.

מערכות המולטימדיה הינן מערכות אשר בשימוש על ידי משתמשי קצה שלעיתים אינם טכנולוגיים ואף בחלק מהמקרים חוששים מטכנולוגיה. בניגוד למערכות מחשוב תקשורת וביטחון אשר אותן מתפעלים אנשי מקצוע בלבד, מערכות המולטימדיה הן מערכות החשופות למגע אקראי ולכן הסיכוי לתקלות בהן גדל, לכן אנחנו כאן להתאים את הפתרון לצרכים ולהביא לחיסכון בזמן יקר למשתמשים ולאנשי התמיכה כאחד.

 

מולטימדיה לחדרי ישיבות

מערכות האודיו וידאו והמולטימדיה הן אמצעי מרכזי המשמש לקשר בין עובדי הארגון ובין שותפיו ולקוחותיו.

מולטימדיה, הינו מושג שמשמעותו היא היכולת לנהל ולהפעיל מספר סוגים של מדיה בסביבה תפעולית ממוחשבת אחת. 

בבחירת פתרון מולטימדיה מתאים עבור הצרכים של העסק שלך ניתן להתנהל בתנאים שבהם אנשי הצוות אינם נמצאים פיזית באותו חלל עבודה, על מנת לאפשר לעובדים בעסק או ארגון להיות מפוזרים בכמה מקומות בארץ ובחלק מהמקרים בעולם, כדי לשווק את המוצרים ואת השירותים שהעסק מספק, הפתרון המושלם הינו התקנת מערכת מולטימדיה בחדר הישיבות המאפשרות לעבוד בתצורת ON LINE  והפיכתו לחדר ישיבות חכם. 

היתרונות בחדר ישיבות חכם

כאשר לארגון יש חדר ישיבות חכם זה מקנה את האפשרות להתגבר על האתגרים הבאים: 

 • ריחוק גאוגרפי – בעזרת מערכת לחדר ישיבות חכם, ניתן לבצע ישיבות ולדון בנושאים חשובים גם עם אנשי מקצוע שאינם נמצאים בקרבת מקום, או לחלופין כאשר חלק מאנשי הצוות לא יכלו להגיע פיזית למקום העבודה.
 • בניית קשרים עסקיים בחו"ל – בעבר, על מנת להגדיל את פעילות העסק למדינות חוץ, היה על אנשי העסקים לבזבז זמן וכסף בטיסות או הפלגות לחו"ל, או לחלופין להתנהל בדרכי תקשורת לא נוחות ומקצועיות (מיילים, שיחות טלפון וכדומה) כיום, כאשר מנסים לייצר קשרים עסקיים עם לקוחות פוטנציאליים מחו"ל, חדר ישיבות חכם יקנה לכם את האפשרות לערוך דיונים ולנהל משא ומתן, כאשר הלקוח שומע ורואה אתכם. 
 • Plug & play – לא פעם ישיבות עסקיות מתעכבות או מאבדות מערכן אודות להסחות דעת בדוגמת חיפוש אחר החיבור המתאים למקרן, המתנה לחידוש רשת האינטרנט או ניסיון לחידוד התמונה המטושטשת המוצגת. לכן, מנהלים ובעלי עסקים בכל העולם מחפשים פתרונות של Plug & Play, שבהם הכל מופעל מיידית, בקלות וללא כל עיכובים טכניים. כך, תוכלו להנות מישיבות מקצועיות ויעילות ותחסכו זמן יקר בעבורכם.
 • העברת מסרים מורכבים – ישנם מסרים שמאבדים את ערכם כאשר מנסים להעביר אותם בצורה מילולית בלבד. בעזרת חדר ישיבות עם מערכת מולטימדיה, מסרים מורכבים ויצירתיים, יוכלו לעבור לנוכחים בחדר, בעזרת וידאו ואודיו. 

 

בינת יישום מערכות – פתרונות לחדרי ישיבות

אנו, בבינת יישום מערכות, מתמחים בתכנון והתקנת מערכות מולטימדיה לחדרי ישיבות, העונים למגוון רחב של שימושים. אנו מספקים את מערכות המולטימדיה המשוכללות והחדשניות ביותר, על מנת להבטיח לכם, את המוצר שישרת אתכם בצורה האופטימלית.

האני מאמין של בינת יישום מערכות הוא תכנון מערכות מותאמות ואפיון פתרונות מדויקים עבור הלקוחות על מנת לאפשר תפעול קל ונוח ולמנוע נקודות כשל מיותרות במערכת. אנו מספקים מגוון פתרונות רחב של יצרנים וספקים בתחום במטרה להתאים את הפתרון הנגיש ביותר ללקוחות שלנו, תוך חשיבה יצירתית לספק פתרון מדויק ואיכותי ללקוח.

 

עדכון הלקוחות שלנו על החידושים בתחום חשובה לנו על מנת לעזור ללקוח לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורו מבין מגוון הפתרונות שאנו מציעים:

 • חדרי הישיבות – תצוגות מסכים/מקרנים, שליטה חכמה, מיתוג, מטריצה, חיבורים, וידאו קונפרנס, ניהול חדרי ישיבות, אודיו, מערכות הקלטה ומערכות הצבעה.
 • כיתות לימוד – מקרנים, מסכים חשמליים, מערכות למידה מתוקשבת ושיעורי  on-line.
 • אודיטוריום – תצוגות מסכים/מקרנים, שליטה חכמה, חיבורים, וידאו קונפרנס, ניהול חדרי ישיבות, אודיו, מערכות הקלטה ומערכות הצבעה.
 • חדרי בקרה – קירות וידאו, בקרי תצוגה, מטריצות, תרחישים לשליטה על קיר וידאו, KVM הרחקות מחשבים.
 • שילוט דיגיטלי – מסכים, קירות וידאו ומערכת לניהול שילוט דיגיטלי באזורים השונים.
 • מערכת שליטה וניהול חדרי ישיבות – ניהול לוחות זמנים בחדרי ישיבות וזימון חדרים.

 

מערכות המולטימדיה הינן מערכות אשר בשימוש על ידי משתמשי קצה שלעיתים אינם טכנולוגיים ואף בחלק מהמקרים חוששים מטכנולוגיה. בניגוד למערכות מחשוב תקשורת וביטחון אשר אותן מתפעלים אנשי מקצוע בלבד, מערכות המולטימדיה הן מערכות החשופות למגע אקראי ולכן הסיכוי לתקלות בהן גדל. לכן, אנחנו כאן להתאים את הפתרון לצרכים ולהביא לחיסכון בזמן יקר למשתמשים ולאנשי התמיכה כאחד.

 

 

Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

  נגישות