פתרונות

מערכות מולטימדיה

מערכות מולטימדיה מותאמות ליעילות העבודה ולחיסכון בזמן

כל ארגון מורכב מאנשים והאפקטיביות שלו מתבססת על יכולת התקשורת בתוכו ומחוצה לו. מערכות האודיו וידאו והמולטימדיה הן אמצעי מרכזי המשמש לקשר בין עובדי הארגון ובין שותפיו ולקוחותיו.

Plug & Play – חיבור יוצר תרחיש

כולנו מכירים את הסיטואציה בה ישיבה מרובת משתתפים מתעכבת בגלל חיפוש כאבל או חיבורים מתאימים, לעיתים זה בגלל הפעלת מצגת שנכשלה. לרוב זה מסתיים בהמתנה לאנשי המיחשוב ש”יצילו את המצב”.

האני מאמין של בינת יישום מערכות הוא תכנון מערכות מותאמות ואיפיון פתרונות מדויקים עבור הלקוחות על מנת לאפשר תפעול קל ונוח ולמנוע נקודות כשל מיותרות במערכת. אנו מספקים מגוון פתרונות רחב של יצרנים וספקים בתחום במטרה להתאים את הפתרון הנגיש ביותר ללקוחות שלנו, תוך חשיבה יצירתית לספק פתרון מדויק ואיכותי ללקוח.

עדכון הלקוחות על החידושים בתחום חשובה לנו על מנת לעזור ללקוח לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורו מבין מגוון הפתרונות שאנו מציעים –

חדרי הישיבות – תצוגות מסכים/מקרנים, שליטה חכמה, מיתוג, מטריצה, חיבורים, וידאו קונפרנס, ניהול חדרי ישיבות, אודיו, מערכות הקלטה ומערכות הצבעה.

כיתות לימוד – מקרנים, מסכים חשמליים, מערכות למידה מתוקשבת ושיעורי ON LINE.

אודיטוריום – תצוגות מסכים/מקרנים, שליטה חכמה, חיבורים, וידאו קונפרנס, ניהול חדרי ישיבות, אודיו, מערכות הקלטה ומערכות הצבעה.

חדרי בקרה – קירות וידאו, בקרי תצוגה, מטריצות, תרחישים לשליטה על קיר וידאו, KVM הרחקות מחשבים.

שילוט דיגיטלי – מסכים, קירות וידאו ומערכת לניהול שילוט דיגיטלי באזורים השונים.

מערכת שליטה וניהול חדרי ישיבות – ניהול לוחות זמנים בחדרי ישיבות וזימון חדרים.

מערכות המולטימדיה הינן מערכות אשר בשימוש על ידי משתמשי קצה שלעיתים אינם טכנולוגיים ואף בחלק מהמקרים חוששים מטכנולוגיה. בניגוד למערכות מחשוב תקשורת וביטחון אשר אותן מתפעלים אנשי מקצוע בלבד, מערכות המולטימדיה הן מערכות החשופות למגע אקראי ולכן הסיכוי לתקלות בהן גדל, לכן אנחנו כאן להתאים את הפתרון לצרכים ולהביא לחיסכון בזמן יקר למשתמשים ולאנשי התמיכה כאחד.

 

Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות