פתרונות

ארונות שרתים

ארונות שרתיםעושים סדר ב-Data Center

מסדי תקשורת משמשים בדרך כלל לציוד מחשוב ואחסון. המסדים לא רק חוסכים שטח רצפה בכך שהם מאפשרים לערום ציוד IT בתוכם, אלא גם ממלאים תפקיד בהרכבת ציוד IT כבד ומספקים סביבה מסודרת להפצת חשמל, חלוקת זרימת אוויר לביצועי קירור טובים יותר, ניהול כבלים ומגשרים, ניטור סביבתי של ציוד, ביטחון ועוד. ארון מאוכלס יכול לשקול כמה אלפי קילוגרמים.

מסדי שרתים מיועדים להתקנה בעומסים גבוהים (עד 1,500 ק"ג של ציוד IT) ב-Data Center ומשמשים להגנה על הציוד. המסדים מסייעים להתמודד עם אתגרי ניהול צריכת חשמל, קירור וכבילה, ומאפשרים צריכת אנרגיה מופחתת, זרימת אוויר מקסימלית לקירור עד 35 קילוואט ואמינות רשת משופרת באמצעות גישה נוחה לתחזוקה ושרות. מסדים מסוג זה כוללים בדרך כלל דלת מחוררת מלפנים ומאחור לאוורור ולשמירה על סביבה מתאימה לציוד המייצר חום.

מסדי השרתים הינם בגודל של 17U-46U, הם מוגנים אקוסטית ומיועדים לספוג רעש מציוד ה-IT הפעיל בתוך הארון תוך שמירה על דממה מחוץ לארון, לנוחות אנשי ה-IT.

בהקמת מרכזי נתונים יש לתכנן את צפיפות מסדי השרתים לצורך שיפור האמינות וניצול האנרגיה. צפיפות גבוהה תבטיח חיסכון כספי, חיסכון בציוד וצמצום השימוש בשטח הרצפה. כל זה מאפשר הפחתה של פליטות פחמן דו חמצני והפיכת מרכז הנתונים ל-"ירוק" יותר.

 

Company Image

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות