פתרונות

קורא כרטיסים חכמים (לגישה לוגית)

קורא כרטיסים חכמיםכרטיסים חכמים הוא מונח גג שכולל בתוכו כרטיסים אלקטרוניים שהחיבור בינם ובין מערכת מחשוב, יוצר את היכולת לבצע פעולות שונות שלא ניתן היה לבצע ללא הכרטיס. כרטיס סים הוא דוגמא נהדרת לכרטיס חכם, ותפקידו הוא לזהות את המכשיר הספציפי אל מול הרשת הסלולרית. קורא כרטיסים חכמים הוא מכשיר שמאפשר חיבור של כרטיסים חכמים שונים ממגוון סוגים, במגוון גדלים ועם מגוון רחב של פונקציונליות. קורא הכרטיסים הוא בעצם אמצעי שמספק לנו ממשק באמצעותו ניתן לחבר את הכרטיס החכם אל מערכת המחשוב שאליה מחובר הקורא.

מאפיינים של קורא כרטיסים חכמים

אחת הפונקציות החשובות ביותר של קורא כרטיסים חכמים היא הוורסטיליות שלו בחיבור לסוגים שונים של כרטיסים חכמים. כך למשל, אם יש לכם כרטיס חכם USB שמאפשר לכם גישה למאגרי מידע של משרדי ממשלה (רשות המיסים, נט המשפט וכן הלאה), אבל יש לכם גם כרטיס חכם שעליכם לחבר אותו למחשב בכדי להפעיל אותו ולאפשר גישת עבודה, הרי שאתם זקוקים לקורא כרטיסים שיודע לעבוד גם עם USB וגם עם החיבור של הכרטיס החכם השני. אתם לא חייבים, מן הסתם, את קורא הכרטיסים הוורסטילי ביותר, אבל אתם כן רוצים לוודא שהקורא שאתם בוחרים, תואם לכרטיסים החכמים איתם אתם עובדים.

קורא קירבה (פיזי) – קורא אלחוטי

בארגונים רבים, משמשים הכרטיסים החכמים גם ככרטיסי עובד לצורך זיהוי העובד בכניסה לארגון או פתיחת דלתות בתוך הארגון . הפתרון מתבסס על קורא קירבה שמותקן ליד הדלת או המחסום. המדובר למעשה בקורא שקורא את הכרטיס בצורה אלחוטית כאשר מקרבים אליו את הכרטיס. טכנולוגיה זו מבוססת על שבבי RFID שהם שבבים שקולטים ומשדרים אותות בצורה אלחוטית. למעשה, קורא קירבה הוא הפתרון השכיח והנפוץ ביותר כפתרון נוכחות ובקרת כניסה בארגונים גדולים והוא מאפשר התנהלות זורמת וחלקה יותר של העובדים ברחבי הארגון, מבלי לפגוע בצרכי הבטיחות והביטחון של הארגון.

בארגונים שרמת הבטחון בהם גבוהה משתמשים בכרטיסים חכמים ובקוראים מוצפנים (הצפנה מבוצעת עם מפתח ההצפנה של הלקוח).

חברת בינת יישום מערכות מציעה מגוון רחב שלפתרונות טכנולוגיים לארגונים, ובכלל זה קורא כרטיסים חכמים לוגיים ופיזיים לכל מטרה, צוות המומחים של החברה יסייע לכם בבחירת הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם ויאפשר לכם לשפר את הממשק שבין הארגון שלכם ובין הטכנולוגיה שמשרתת אותו.

 

להצעת מחיר מהירה השאירו פרטים

    נגישות