בלוג

מערכות בקרה

בעסק, בארגון, במרכזים לוגיסטיים וטכנולוגיים ואפילו במגדל משרדים, ככל שהמשימות, הפונקציות, הפעולות והתהליכים המבוצעים בהם רבים יותר, כך גדולות יותר ומורכבות יותר המערכות הנדרשות לביצועם וכך גדולה יותר מידת הבקרה שיש להפעיל על מנת לוודא את פעילותן התקינה של כלל המערכות. בדיוק מהסיבה הזאת בכל גוף המפעיל מערכות מורכבות בהיקפים גדולים, החל מבניין משרדים, דרך מוקדי אבטחה, תנועה או שירות לקוחות וכלה בחברות תשתיות כמו חברת החשמל, נדרשות מערכות בקרה שמיושמות על גבי כל שאר המערכות בכדי לבקר על פעולתן.

מתי נדרשת מערכת בקרה ממוחשבת?

ובכן, התשובה לשאלה זו היא די פשוטה – מתי שמרגישים שאין שום יכולת לבקר על התהליכים המבוצעים בארגון או במתחם פיזי כלשהו ועולה הצורך בכוח מחשובי שיבצע את הבקרה בצורה חכמה, מהירה ואוטומטית. מן הסתם, עסק קטן לא זקוק לפתרונות מתוחכמים של מערכת בקרה ממוחשבת, אבל כשזה מגיע למערכות לוגיסטיות מורכבות, מערכות מבניות מורכבות או מערכות תפעוליות מורכבות, זה השלב בו מאבד האדם את היכולת לבקר על כלל התהליכים ונדרש לסיוע של כוח מחשובי בדמותן של מערכות בקרה פתרונות בקרה ואמצעי התראה ותגובה. מערכות אלה חשובות במיוחד בארגונים הפועלים בחירום ובכל ארגון שבו כל תקלה בפעילות השוטפת, יכולה לייצר נזק כבד במונחי כסף, רכוש ולבטח נפש.

מהי מערכת הבקרה הנדרשת לכם?

מערכות בקרה ממחושבת הן אינן מערכות שאותן ניתן להזמין מן המדף. מערכות אלה אמנם מורכבות מאלמנטים שונים שאותם דווקא כן ניתן לשלוף מן המדף, אבל החיבור של כל האלמנטים הללו לצורך בניית המערכת כולה והתאמתם למערכות התפעוליות של הארגון הספציפי, הוא חיבור שחייב בתכנון מוקפד ויסודי ובביצוע שורה של התאמות ליצירת ממשק חלק ואפקטיבי בין מערכת הבקרה ובין המערכות התפעוליות. בדיוק מהסיבה הזאת, מערכת בקרה ממוחשבת היא אינה פריט שניתן לקנות כמו שקונים מחשב או רכב חדש, אלא כזאת שחלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממנה הוא התכנון, התפירה וההתאמה האישית של המערכת ללקוח ולמערכות התפעול שלו.

חברות שונות העוסקות בתחום של מערכות ופתרונות בקרה, יכולות להציע לכם את אותם אלמנטים ורכיבים, את אותם פתרונות חומרה, פתרונות תקשורת ופתרונות תוכנה למערכות אלה, אבל לא כולן תדענה לבצע את החיבורים החכמים בין כל אלה בכדי לייצר עבורכם את מערכת הבקרה האולטימטיבית עבורכם, המערכת שתבטיח את הפעילות התקינה של כל המערכות בארגון בכל עת ובכל תנאי.

חברת בינת יישום מערכות היא החברה המובילה בישראל בתחום פתרונות התקשורת לעסקים ולארגונים, ובכלל זה מובילה החברה גם את התחום המאוד ייחודי ומקצועי של מערכות בקרה. לחברה היכרות עם שלל פתרונות בקרה בחזית הטכנולוגיה ויכולת גבוהה במיוחד לתכנן, לבנות, להתאים ולהטמיע את מערכות הבקרה שלה אל תוך מרחב התפעול הקיים של כל ארגון. לפרטים נוספים על הפתרונות של בינת יישום מערכות בעולם הבקרה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 077-2715332.

נגישות